Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na: Allah’ın verdiği havayı boşa tüketiyorsun

Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nu sert sözlerle eleştirdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti 7. Olağan Kırşehir, Kırıkkale, Yozgat, Sivas İl Kongreleri’nde önemli açıklamalarda bulundu.

Gündeme dair değerlendirmelerde bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, başta CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu olmak üzere CHP’ye sert eleştirilerde bulundu.

Kılıçdaroğlu için CHP’de işlerin kasetle, tacizle, tecavüzle, hırsızlıkla yürüdüğü için Cumhurbaşkanlığını hazmedemediğini belirten Erdoğan, CHP Lideri’nin ettiği her lafla Allah’ın verdiği havayı boşa tükettiğini söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları şu şekilde;

“BİZİ YORAN OMUZ OMUZA HAREKET ETMEMİZ GEREKENLERİN SERGİLEDİĞİ TAVIRLAR”

“Bizi de ne terör örgütlerinin alçaklıkları ne kuyruk acısıyla üzerimize saldıranların oyunları ne de önümüze konulan tuzaklar yoruyor.

Hepsinin de üstesinden geldik, geliriz. Bizi asıl yoran bu ülkenin selameti için omuz omuza hareket etmemiz gerekenlerin sergiledikleri tavırlardır.
Hizmet yolunda yapılan rekabet kaliteyi yükseltir.

 

“CHP’Yİ MUHATAP ALMAK İSTEMİYORUZ”

Söylem ve yöntemler ülkenin en büyük 2. partisinin merkezine yerleşmiştir. Biz bu anlayışı muhatap almak istemiyoruz ancak öyle sözler söylüyor ve yapıyorlar ki, milletimize olan saygımız gereği hadlerini bildirmek mecburiyetinde kalıyoruz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu